LOJİSTİK

LOJİSTİK

Depolama Hizmetleri
MTROYAL Şirketi olarak depo ve depo yönetim hizmetini değerli müşterilerimize sunmaktayız. firmamıza özel olan projelerimiz her geçen gün daha iyi bir seviyeye taşımayı hedeflemekle birlikte, müşterilerimizin satış kayıplarını ortadan kaldırmaya çalışıyoruz ve bu sayede lojistik maliyetlerini düşürüp bu süreci daha güvenli bir hale getiriyoruz. MTROYAL firmamız kadrosunda bulunan uzman arkadaşlarımızla mevcut veya yeni müşterilerimizin bu süreçlerini devamlı inceleyip hizmet kalitemizi artırıyoruz. 
Tüm ticaret süreçlerimizde olduğu gibi lojistik aşamasında ve özellikle depo ve depo yönetimi sürecinde de müşterilerimize özel hizmetleri sunmaya devam ediyoruz ve bir ithalata-ihracat firmasından fazlası, çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.
Tüm bilgi becerilerini kaliteyle birleştiren MTROYAL firması, depo yönetiminde her sektörden farklı müşteri taleplerine farklı çözümler sunmaktadır. 10.000m2 alana sahip antrepolarımızda her çeşit ambalajlı ürün güvenli bir şekilde depolanmaktadır. Malzemelerinizin en uygun şartlarda depolanıp muhafaza edilmesine, paketlemesine ve taşımaya kadar olan süreçte en iyi imkanları değerli müşterilerimize sunmaktayız.
EK HİZMETLER 
İhracat hizmeti 
Gümrükleme hizmeti 
Depolama hizmeti 
Sigorta hizmeti 
Deneyimli ve Uzman kadro 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.