HAKKIMIZDA

Bizim hakkımızda

MTROYAL uluslararası inşaat ve danışmanlık SAN.TİC. LTD. ŞTİ. 2014 yılından beri Türkiyede ticari faaliyete başlamıştır.

  • Quality
  • Accuracy
  • Safety
  • Reliance

NEDEN BİZ

işimiz ve tecrübemiz hizmetlerimizi müşterilerimize tanıtmanın en iyi yoludur.
2013 yılı itibari ile bu alanda çok başarılı adımlarla devam etmekteyiz. En iyi ve makul teklifler ile değerli müşterilerimize hizmet sunmayı hedefleyip sizin için en uygun ve karlı olan fikirleri hazırlıyoruz.

MTROYAL Şirketi olarak kendi ürünlerimiz hariç müşterilerimizin ihtiyacına ve talebine göre dış ülkelerden üçüncü ülkelere yüksek tonajlı ticaret yapmaktayız. Bunlar Gıda ham maddeleri ve ya teknolojisinin kategorisinde de yer almaktadır. Dolaysıyla MTROYAL firmasının Dış ticaret hacmini grafiksel olarak yüksek tonajlara sahiptir.

LATAMARKO markası ise; kaliteyi ve hayatımızda sıkça kullandığımız çikolatayı temsil etmektedir. Afrika nın en kaliteli kakao çekirdeğinden üretilen kakao tozu ve kakao türevlerini en güvenli şekilde müşterilerimize ulaştırmaktan mutluluk duymaktayız.

 

Uzman ekibimiz size uluslararası pazarınızı bulmakta ve bu konuda bölgenizde zirvede kalmaya yardımcı olacaklar

 

BİZİM EKİBİMİZ

Dünyanın en başarılı yatırım holding şirketlerinden birisi olan MTROYAL FIRMASINA hoşgeldiniz.

İSTANBUL ‘da kurulu olan MTROYAL ULUSLARARASI FİRMAMIZ halka açık bir İthalat – İhracat şirketi olarak bilinir. Güçlü bir genel müdür tarafından yönetilen ve deneyimli yatırım uzmanlarından oluşmuş bir ekip olarak hizmet vermektedir.

We’re Hiring, Join Our Talent Team

Feel free to contact us and send your resume

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.