HAKKIMIZDA

Bizim hakkımızda

MTROYAL uluslararası inşaat ve danışmanlık SAN.TİC. LTD. ŞTİ. 2014 yılından beri Türkiyede ticari faaliyete başlamıştır. İstanbul’daki merkezi ofisimiz yurtdışında bulunan ofislerimizle dunya çapında hizmetlerini sunmaktadir .(Tebriz ,Tahran ,Dubai, Guangzhou,….) .

  • Quality
  • Accuracy
  • Safety
  • Reliance

ABOUT US

WHAT WE DO?

İRAN inşaat sektöründe bir çok önemli projelere imza atmıştır ve bu alanda yatırım yapmaya devam ediyor. (Detaylı bilgiler Galeri başlığındadır.)

Motivasyonu yüksek profesyonel hukuki ekibimiz ile birlikte kaliteden ödün vermeyerek başarma tutkumuz bizi sektördeki rakiplerimizden farklı bir yerde konumlandıran en güçlü özelliğimizdir.

Her türlü hukuki probleme, akademik disiplin ile hukuk etiği ve meslek kurallarına bağlı kalarak, hızlı, pratik ve yaratıcı çözümler getirmekteyiz.Hukuk Bürosu ile paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler hiçbir kurum, kuruluş veya şahıs ile paylaşılmamaktadır.

2016 yılında İran’da kurulu gıda fabrikasında kakao türevlerini LATRAMARKO imzasıyla piyasayada satışa başlamıştır. İleri teknoloji ile üretilen yüksek kaliteli ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana prensiplerimizden taviz vermeden ortaya koyduğumuz iş anlayışımıza uygun olarak en büyük amacımız, kalite ve zaman yarışında ilk sıralardaki yerimizi korumaktır.

 

Uzman ekibimiz size uluslararası pazarınızı bulmakta ve bu konuda bölgenizde zirvede kalmaya yardımcı olacaklar

 

BİZİM EKİBİMİZ

Dünyanın en başarılı yatırım holding şirketlerinden birisi olan MTROYAL FIRMASINA hoşgeldiniz.

İSTANBUL ‘da kurulu olan MTROYAL ULUSLARARASI FİRMAMIZ halka açık bir İthalat – İhracat şirketi olarak bilinir. Güçlü bir genel müdür tarafından yönetilen ve deneyimli yatırım uzmanlarından oluşmuş bir ekip olarak hizmet vermektedir.

We’re Hiring, Join Our Talent Team

Feel free to contact us and send your resume

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.