HAKKIMIZDA


Bizim hakkımızda


MTROYAL uluslararası inşaat ve danışmanlık SAN.TİC. LTD. ŞTİ. 2014 yılından beri Türkiyede ticari faaliyete başlamıştır. İstanbul’daki merkezi ofisimiz yurtdışında bulunan ofislerimizle dunya çapında hizmetlerini sunmaktadir .(Tebriz ,Tahran ,Dubai, Guangzhou,....) .

İRAN inşaat sektöründe bir çok önemli projelere imza atmıştır ve bu alanda yatırım yapmaya devam ediyor. (Detaylı bilgiler Galeri başlığındadır.) Motivasyonu yüksek profesyonel hukuki ekibimiz ile birlikte kaliteden ödün vermeyerek başarma tutkumuz bizi sektördeki rakiplerimizden farklı bir yerde konumlandıran en güçlü özelliğimizdir.Her türlü hukuki probleme, akademik disiplin ile hukuk etiği ve meslek kurallarına bağlı kalarak, hızlı, pratik ve yaratıcı çözümler getirmekteyiz.Hukuk Bürosu ile paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler hiçbir kurum, kuruluş veya şahıs ile paylaşılmamaktadır. 2016 yılında İran’da kurulu gıda fabrikasında kakao türevlerini LATRAMARKO imzasıyla piyasayada satışa başlamıştır.İleri teknoloji ile üretilen yüksek kaliteli ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana prensiplerimizden taviz vermeden ortaya koyduğumuz iş anlayışımıza uygun olarak en büyük amacımız, kalite ve zaman yarışında ilk sıralardaki yerimizi korumaktır
. NOT: Ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygundur. Firmamızın kuruluş tarihi itibarinden İthalat ve İhracat sektöründe her daim değerli müşterilerimizin isteklerini en yüksek kalite kapsamında piyasa ve fiyat fizbiletisi ile yerine getirmektedir. Vizyonumuz; bizimle birlikte çalışan müşterilerin memnuniyetidir.. MTROYAL her daim yeni ürünler üretmekle tuketici beklentisinin ustunde bir performans sergilemek çabasında ve bu yolda emin adımlarla devam edecektir.


 

Uzman ekibimiz size uluslararası pazarınızı bulmakta ve bu konuda bölgenizde zirvede kalmaya yardımcı olacaklar

BİZİM
EKİBİMİZ


Dünyanın en başarılı yatırım holding şirketlerinden birisi olan MTROYAL FIRMASINA hoşgeldiniz
. İSTANBUL 'da kurulu olan MTROYAL ULUSLARARASI FİRMAMIZ halka açık bir İthalat - İhracat şirketi olarak bilinir. Güçlü bir genel müdür tarafından yönetilen ve deneyimli yatırım uzmanlarından oluşmuş bir ekip olarak hizmet vermektedir.
,

Haber

Saya Tejarat Elman Aras açılış töreni
SAYA TEJARAT ELMAN ARAS uluslararası çikolata üretim fabrikasının açılış töreni cumhur başkanın danışmanı; Akbar Torkan, fabrikanın genel müdürü ve ARAS serbest bölgenin başkan yardımcısıyla gerçekleştirildi. Üretim birimi Saya Tejarat Elman Aras. Aras serbest bölgesinde 130 milion TL 'lik yatırım yaparak, "LATAMARKO "çikolata markası üreticisi oluşturacaktır.
Bu törende Saya Tejarat Elman Aras üretim biriminin genel müdürü Aidin Moeini ve yönetim kurulu başkanı Majid Moeini değerli konuklara fabrikanın çalışma planı ve üretim kapasitesini açıkladılar.
Üretim hattının başlaması ile birlikte 45 kişi için çalışma fırsatı sunulacaktır.
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.