dis-ticaret-ithalat-ihracat-gidahatti
1053853

Vizyon Ve Misyon

MTROYAL Şirketi olarak vizyonumuz ticarette her zaman müşterilerimizin yanında olmak ve onların hayallerini şekillendirip ve renklendirmesine yardımcı olabilmek en büyük hedefimizdir.

Dünyanın her köşesinden en kaliteli ürünleri araştırıp ve en rekabetçi fiyatlarla müşterilerimize sunmak ve aynı zamanda onların ürünlerini en iyi şekilde dünya piyasasına sunmak en belirgin özelliğimizdir.
Bizim için misyonumuz kaliteli ve yenilikçi ürünler aynı zamanda modern ticarette yeni fikirleri müşterilerimize ulaştırmak ve etik değerlere bağlı olarak topluma ve çevreye karşı sorumlu olmaktan yanayız.

Değerlerimiz ve Ana İlkelerimiz

kalite

MTROYAL Ailesi olarak İthalat İhracat alanında uzun yıllardır çalışmaktayız ve dünyanın bir çok ülkesinde müşterilerimiz bulunmaktadır. Tüm zamanlarda en kaliteli ürünleri piyasada araştırıp ve yeni fikirlerle müşterileri memnun etmeye çalışmaktayız. bizim için müşteri memnuniyeti yarattığımız fark ile büyümektedir.

Güven

Sorumluluk sahibi olmamızla birlikte ekibimizdeki çalışma arkadaşlarımızla birlikte duyarlı ve düşünceli olmak en temel ilkelerimizden olmaktadır. Çalıştığımız alanda yıllardır birikmiş olan tecrübemiz ve iş yapma şeklimiz aynı zamanda kurumsal değerlere ve ilkelere olan bağlılığımız ile birlikte güven duygusunu en iyi şekilde müşterilerimize yansıtmaktan gurur duyuyoruz.

Saygı

MTROYAL olarak her zaman rakiplerimiz ve paydaşlarımıza saygı ile yakmaktan çekinmeyiz ve elbette onların fikirlerini dikkate alıp ve değerlendiririz. İnsan hakları, çevre , doğa , hukuki ve yasal düzenlenmelere saygı gösteririz.

Cesaret

Yıllardır yenilikçilere hazır olduğumuzu belirtmekteyiz. Yeni ürünleri ve yeni ticaret fikirleri piyasaya sunmaktan çekinmeyiz. Müşterilerimizin için yeni fikirlerini dile getirmekte ve yeni çözümler üretmekte cesaretliyiz.