Neden Biz

NEDEN BİZ

Sloganımız :SİZ İSTEYİN BİZ SİZ TEMİN EDELİM

işimiz ve tecrübemiz hizmetlerimizi müşterilerimize tanıtmanın en iyi yoludur.
2013 yılı itibari ile bu alanda çok başarılı adımlarla devam etmekteyiz. En iyi ve makul teklifler ile değerli müşterilerimize hizmet sunmayı hedefleyip sizin için en uygun ve karlı olan fikirleri hazırlıyoruz.
MTROYAL Şirketi olarak kendi ürünlerimiz hariç müşterilerimizin ihtiyacına ve talebine göre dış ülkelerden üçüncü ülkelere yüksek tonajlı ticaret yapmaktayız. Bunlar Gıda ham maddeleri ve ya teknolojisinin kategorisinde de yer almaktadır. Dolaysıyla MTROYAL firmasının Dış ticaret hacmini grafiksel olarak yüksek tonajlara sahiptir.
LATAMARKO markası ise; kaliteyi ve hayatımızda sıkça kullandığımız çikolatayı temsil etmektedir. Afrika nın en kaliteli kakao çekirdeğinden üretilen kakao tozu ve kakao türevlerini en güvenli şekilde müşterilerimize ulaştırmaktan mutluluk duymaktayız.
NEDEN BİZ

Ortadoğu ve Türkiye

İran ve Türkiye

İran ve Türkiye arasında yıllarda büyük ticaretler yapılmakla birlikte son bir kaç yıldır teknolojinin gelişimi ile beraber daha kapsamlı bir pazara sahip olmuştur. son bilgilere göre Türkiye ile İran 30 milyar dolarlık ticaret hacmi hedefliyor.
İran 85 milyonluk bir nüfusa sahip bir ülke olarak aynı zamanda coğrafya açısından komşu ülkeler arasında en büyük ülkedir. Dolaysıyla ticaret yapmak için en uygun fırsatları yabancı yatırımcılara sunmaktadır. İran kültürel olarak Türkiye ile çok ortak noktaları var ama coğrafyası açısından ortadoğu ülkelerine de yakın olup onlarla iş yama fırsatını gözden geçirebilirsiniz.
Bildiğiniz üzere İran devleti yabancı yatırımcılara çok büyük avantajlar sağlayıp ve çalışma fırsatı yaratmaktadır. Eğer Sanayi, Tekstil, Gıda ve Sağlık sektöründe yatırım yapmayı hedefliyorsanız çok büyük karlar elde edebilirsiniz.
MTROYAL şirketi olarak hem Türkiyede ve aynı zamanda İranda üzün yıllardır çalışmakta olup siz değerli müşterilerimizle birlikte bu fırsatları değerlendirip ve bu alanlarda yatırım danışmanlığını yapmaktayız ve sizi de bu ailemizin içinde olmasından mutluluk duyarız.

Market

Uzun yıllar İran’da yaşamak ve ticaret yapmanın verdiği tecrübe ve piyasaya hakimiyet, tüketim kültürünü bilmek, yasal kuralları ve sözleşmeleri ince detaylarının farkındalığıyla , iyi ve karlı bir iş için yaratıcı ve işe yarar çözümler sunmaktyız.

İran’a yönelik yaptırımlar konusunda asla ve asla endişelenmeyin, mallara yaptırımlar ve yabancı tüccarlar için döviz transfer sistemi gibi tüm bu sorunlara bir çözumumuz var.

Ürünlerinizi İran’dan mümkün olan en iyi şekilde ithal edebiliriz. Hammaddelerden istediğiniz herhangi bir ürüne

İstediğiniz ürünün kendi markanızla fason yapmak ,ithalat ve ihracatını yapmak ve tüm bu adımlarda yanınızda olmak ve danışmanlık hizmetimizi sunmaktan gurur duyarız

Yeminli İranlı avukatların gözetiminde Uluslararası sözleşmeler, güvenli işlem ve ticaret yapma hayalinizi kolaylaştırabilir.
.

Son olarak, MT Royal’e danışarak ve belgelerimizi inceleyerek siz de bir iş ortağı olacaksınız

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.