NEDEN BİZ

Sloganımız :SİZ İSTEYİN BIZ SIZE TEMIN EDERIZ

işimiz ve tecrübemiz hizmetlerimizi müşterilerimize tanıtmanın en iyi yoludur.
2013 yılı itibari ile bu alanda çok başarılı adımlarla devam etmekteyiz. En iyi ve makul teklifler ile değerli müşterilerimize hizmet sunmayı hedefleyip sizin için en uygun ve karlı olan fikirleri hazırlıyoruz.
MTROYAL Şirketi olarak kendi ürünlerimiz hariç müşterilerimizin ihtiyacına ve talebine göre dış ülkelerden üçüncü ülkelere yüksek tonajlı ticaret yapmaktayız. Bunlar Gıda ham maddeleri ve ya teknolojisinin kategorisinde de yer almaktadır. Dolaysıyla MTROYAL firmasının Dış ticaret hacmini grafiksel olarak yüksek tonajlara sahiptir.
LATAMARKO markası ise; kaliteyi ve hayatımızda sıkça kullandığımız çikolatayı temsil etmektedir. Afrika nın en kaliteli kakao çekirdeğinden üretilen kakao tozu ve kakao türevlerini en güvenli şekilde müşterilerimize ulaştırmaktan mutluluk duymaktayız.
NEDEN BİZ

Market

Uzun yıllar ticaret yapmanın verdiği tecrübe ve piyasaya hakimiyet, tüketim kültürünü bilmek, yasal kuralları ve sözleşmeleri ince detaylarının farkındalığıyla , iyi ve karlı bir iş için yaratıcı ve işe yarar çözümler sunmaktyız.

Ürünlerinizi en iyi şekilde ithal edebiliriz. Hammaddelerden istediğiniz herhangi bir ürüne

İstediğiniz ürünün kendi markanızla fason yapmak ,ithalat ve ihracatını yapmak ve tüm bu adımlarda yanınızda olmak ve danışmanlık hizmetimizi sunmaktan gurur duyarız

Son olarak, MT Royal’e danışarak ve belgelerimizi inceleyerek siz de bir iş ortağı olacaksınız