İran'dan İthalat Prosedürleri

İran'dan İthalat Prosedürleri


İran’dan İthalat Prosedürleri


MTROYAL Firması olarak, İran’dan en saygın, profesyonel ve en iyi üreticileri, tedarikçileri ve doğrudan ihracatçıları bulacağız, böylece İran’dan gerekli ürün ve hizmetleri sorunsuz bir şekilde satın alabilir ve alabilirsiniz.
Dünyanın en stratejik bölgelerinden birinde yer alması, dünyadaki büyük ticari limanlara, tren istasyonlarına ve kara yollarına iyi erişime sahip olması, üretilen kimyasal hammaddelerin ve petrokimyasal ürünlerin yüksek kalitesi, çimento, bitüm, polimer ve plastik ürünler, borular, seramikler, fayanslar, tuğlalar, metaller, mineraller, taşlar, halılar, el sanatları, süt ürünleri, fındık, taze ve kuru meyveler ve dünyadaki diğer birçok üretici ve tedarikçiyi yenebilecek rekabetçi fiyatlar vardır.
İran’dan ürün ve hizmet satın almak isteyen binlerce küçük ve orta ölçekli ithalatçı, ancak İran’dan nasıl satın alabilecekleri konusunda endişeleri var mı? ve satın aldıkları ürünleri güvenli ve sorunsuz bir şekilde nasıl alabilirler?
İran’daki bir tedarik acentesi, İran’dan doğrudan satın alan birçok şirkette son derece önemli bir rol oynayabilir.
İran'dan İthalat Prosedürleri

İran’dan İthalat Prosedürleri

 

Peki Neden?

 

Çünkü yüksek kaliteli tedarikçi ağı, tedarik zinciri yapınızın en önemli yapı taşlarından biridir. Yüksek kaliteli üreticileri belirlemek ve bunları İran’dan ithalat sürecinize dahil etmek çok önemli bir iştir.

Teknik yetenekleri, kapasitesi, finansal gücü, iletişim becerileri ve yeteri kadar insanı olmayan bir üretici ile çalışırken neler olacağını hepimiz biliyoruz.

Üretici ile alıcı arasında hiçbir kimya olmadığında ne olacağını da biliyoruz. Çok fazla hayal kırıklığına ve hatta güven kaybına yol açan sürekli beklentilerin yanlış hizalanması var.

Ayrıca, doğrudan İranlı üreticilerden tedarik etme niyetinde olan, ancak operasyonları dahili olarak yönetmek için tamamen sahip olunan bir uluslararası tedarik ofisi kurmak istemeyen birkaç şirket var. Bu gibi durumlarda, İran’daki bir tedarik ajansı, İran’daki tedarikçileri aramak, bulmak, müzakere etmek ve yönetmek için şirketinizle yakın çalışacaktır. İran’da profesyonel bir tedarik acentesi de pazar araştırması, kalite kontrol, sevkiyat öncesi muayene, gümrükleme ve tedarikçi geliştirme konularında yardımcı olabilir.

MTROYAL Ailesi olarak ; Paranız bizim paramız olacak ve işiniz İran’daki kendi işimiz olacak, böylece İran’da uygun maliyetli pürüzsüz sarf malzemeleri almanıza yardımcı olmak için paranızı ve zamanınızı en uygun maliyetle kaydetmemizi sağlayabilirsiniz.

İran Pazar Bilgisi

 

Bir üretim siparişinin başarılı bir şekilde işlenmesini etkileyen birçok değişken vardır. Bazıları işlenmekte olan belirli siparişi, bazıları ise tüm pazarı etkiler.

Her şeyden önce, İran’daki kaynak temsilciniz, İran pazarında işlerin genel olarak nasıl çalıştığını ve herhangi bir belirli sektörde nasıl çalıştıklarını, İran’daki kaynak temsilcinizin dahil olduğunu bilmelidir.

Örneğin, İran’daki tedarik acentenizin İran’daki lojistiğin nasıl çalıştığını, İran’ın herhangi bir bölgesinde bulunan fabrikaların etkileri neler olduğunu, farklı yasaların farklı türlerde ne tür kısıtlamalar getirdiğini bilmeleri gerekir. Tüm bunlar belirli fabrikaları belirli durumlarda güçlü adaylar veya alakasız seçenekler haline getirebilir ve İran’daki iyi bir tedarik acentesi tüm bunları dikkate almalıdır.

İran'dan İthalat Prosedürleri

İran’dan İthalat Prosedürleri

Endüstri Bilgisi

İran pazarında da aynı şeyler belirli bir şekilde çalışıyor, her sektörde de bir şeyler yapılıyor. Farklı endüstriler farklı uzmanlık ve becerilere sahip insanlar gerektirir. Bazı uzmanlık ve becerilerin bulunması kolaydır. Diğerleri daha zordur. İran’daki ihracat temsilciniz bu tür kaynak sıkıntısının farkında olmalı ve bu konuyu üreticilerle nasıl tartışacağını bilmeli ve doğru becerilere sahip yeterli sayıda insana sahip olup olmadıklarını öğrenmelidir.

İletişim becerileri

İran‘daki ihracat temsilciniz akıcı İngilizce konuşan ve yazan bir kişi olmalıdır.  Farsça dilini de anlamalıdırlar çünkü pek çok üretici ve tedarikçi İngilizceyi anlamayabilir. Bu, sizinle satıcı arasında çevirmen olarak da hareket edebilecekleri anlamına gelir. İletişim becerileri iyi olmalı, telefonda veya yüz yüze konuşma ve ikna kabiliyeti yüksek olmalıdır. İran’da iyi bir tedarik acentesi, tamamen farklı kültürlerden ve geçmişlerden gelen insanlarla iletişim kurabilecektir.

İlgili Alanlardaki Profesyoneller Ağı

İran’da iyi bir ihracat acentesi kısa sürede geniş bir ürün yelpazesi için iyi üreticilere kaynak sağlayabilir.

Bunu yapabilmelerinin bir nedeni, dahil oldukları endüstrilerde çalışan bir profesyonel ağa sahip olmalarıdır. Kalite kontrol müfettişleri, üretim tesisleri denetçileri ve hammadde tedarikçileri güncellenen insanlardan sadece birkaç örnektir.

İran’da rekabetçi alımlar kazanmanıza ve sürdürmenize yardımcı olmak için İran’da ihracat, kaynak sağlama ve tedarik hizmetleri sunuyoruz. MTROYAL olarak Hizmetlerimiz şunları içerir:
İran'dan İthalat Prosedürleri

İran’dan İthalat Prosedürleri

 

A. İran’da tedarik hizmetleri:


1. İran’a iş seyahatiniz için uygun bir zaman tavsiye etmek
2. İran’a gelmeden önce tedarikçileri tedarik etmek ve sizin için toplantılar düzenlemek
3. Dahil olmak üzere tüm büyük tedarikçilerden tam teklifler Başlarken fiyat dahil, ambalaj, teslim süresi, ödeme dönemi, boyutu, özellikler, vs.
4. İran üreticileri ve tedarikçileri örnekleri toplama ve ofisinize kurye
5. İranlı üreticiler ve tedarikçiler ile tüm satış şart ve koşullarının görüşülmesi ve düzeltilmesi
6. İranlı üreticiler ve tedarikçilerle yerel ve uluslararası hukuka göre satış sözleşmelerinin hazırlanması
7. Yerel ve offshore şirket antetli kağıtlarına proforma fatura düzenlenmesi
8. 0’dan 100’e kadar siparişlerin üretici ve tedarikçilerle takibi
9. Ödemenin İranlı üreticilere ve tedarikçilere dağıtılması
10. Tüm ihracat ve nakliye belgelerinin yerel ve offshore şirket antetli kağıtlarındaki gereksinimlerinize göre ayarlanması ve verilmesi.
İran'dan İthalat Prosedürleri

İran’dan İthalat Prosedürleri

İran’da yerel ve uluslararası nakliye hizmetleri:


11. İran’daki ticari limanlara yerel ulaşım
12. Dünyanın herhangi bir yerine İran’da konteyner rezervasyonu
13. İran’da konteyner doldurma
14. İran’dan gelen dolaylı sevkiyatlar için anahtar B / L ve çapraz doldurma düzenlenmesi
15. İran’da BDT ülkelerine demiryolu taşımacılığı için tren vagonu rezervasyonu
C. İran’da Kalite Kontrol Hizmetleri: İran’daki gözleriniz biziz

16. sevkiyat öncesi denetim Sağlanması
D. Özelleştirilmiş ambalaj:

17. Kendi marka çantalarınızı tasarlama ve basma
18. Gereksinimleri üzerine özelleştirilmiş ürün etiketleri sağlanması
Daha fazla bilgi için info@mtroyal.com.tr adresine mail atmaktan çekinmeyin. 
Bizim WhatsApp Hattımız : 0090 537 798 34 95 

İthalat İhracatmtroyal

İran'dan İthalat Prosedürleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.