SSM MAKİNE

SSM MAKİNE


SSM MAKİNE VE YEDEK PARÇALARI MTROYAL COMPANY

SSM MAKİNE

SSM MAKİNE

SSM Makineleri

İsviçre merkezli SSM (scharer schweiter mettler) elektronik iplik aktarma(travers) sisteminin mucididir.Köklü tecrübeye dayanarak ssm en ekonomik ve esnek iplik üretimi için uygun bir çözümdür.

2016 yılında Xeno platformunun ve 2017 yılında X serisinin başarılı bir şekilde tanıtılmasının ardından ssm bu platformlardaki uygulama yelpazesini genişletti.

Yeni tamburlu sarım makine

Yeni tamburlu sarım makinesinde iğ başına düşen güçntüketimini herzamankinden daha da azdır.(parametre ayarlarına bağlı olarak 35watta kadar) küçik olan ve entegre kontrol panosu alan kullanımını en üst düzeye çıkarıyor.yeni geliştirilmiş ve tek kontrollü motor sayesinde dokuma,çözgülü örme ve yuvarlak örme işlemlerinde kullanılan konilerin enerji vermli bir şekilde geri sarılması için ideal bir makinedir.Cwx-w olarak adlandırılan yeni tamburlu sarım makinesi Cwx-D olarak katlama içinde hazırdır.

En kaliteli segmentte ssm müşterileri artık daha geniş bir uygulama yelpazesinden yararlanabilecekler.Bunlar arasında düğüm ve kalın&ince efektlerin üretimi için fancyflex seçeneği kontrollü aşırı besleme varyasyonları ,neps oluşturulması ve tekstüre edilmiş ipliklern(DTY)kesikli karıştırılması bulunuyor.Diğer bir fayda ise boyama reçeteleri değişmeden boya bobinlerinin yoğunluğunu arttırmakta Xeno platformu için Dıgıcone 2 kullanıldığında elde edilen maksimum verimlilik ve karlılıktır.

SOFTLİZ SPANDEX

SSM MAKİNE

SSM MAKİNE

SSM makine ,yüksek elastikli

SSM makine ,yüksek elastikli ipliklerden yapılmış düşük yoğunluklu manşonların hazırlanması için sarım makinesi olacaktır.Bu makine boyama işlemi boyunca ipliğin mümkün olan en yüksek boya tutma esnekliğini muhafaza etmesini sağlıyor.

Katma ve dikiş ipliği sarımı dahil olmak üzere sarım ve hava tekstüre alanında sergilenen uygulamaların yanı sıra ssm geniş bir yelpazede tanınan ve en çok tercih edilen makinedir.

İsviçre Horgen merkezli ssm makineleri rieter grubun bir alt yapı şirketidir.SSM boyama,dokuma ve dikiş ipliği hazırlama alanlarında önde gelen hassas sarım makineleri tedarikçisidir.Aynı zamanda isviçrenin yanı sıra italya ve çindede fabrikaları bulunmaktadır.Yakın bir zaman dilimi içerisinde Türkiyede gazintep be bursada da fabrika açmayı düşünmektedirler.

SSM Makine Ve Yedek Parçaları

SSM makinelerinin yedek parçaları oldukça önem arz etmektedir.Dünyanın hemen hemen heryerinde kullanılan ve tercih edilen bir markadır.Bu sebeple tamir ve bakımını yapmak için servis herhangi bir makine tamir ve bakımını yapan servis bayisine göstermeniz yeterlidir.

SSM makinelerinin tamir ve bakımını gerektiren yedek parça ve bölümleri elektronik kartları,makine üssü orjinal ekipmanları olan ana motor,servo motor,pnomatik valf ve pistonlardır.

SANAL BÜKÜMLÜ DOKULU İPLİK

YARI BÜKÜMLÜ İPLİK

softliz Spandex İplik Nedir

 

No comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *